Informacje

   SerweryRadiowe.pl jest polskim przedsiębiorstwem usług teleinformatycznych, specjalizującym się w produkcji oprogramowania oraz technologiach streamhostingowych i internetowych. Doświadczenie sięgające wczesnych lat 90-tych w połączeniu z niezawodnym zapleczem technicznym - obejmującym m.in. liczne serwery i łącza zlokalizowane w kraju i za granicą - gwarantują wysoki standard oferowanych usług oraz troskę o dobro Klienta.

    Obecnie z naszych ofert korzystają klienci głównie z Polski, jednak w niedalekiej przyszłości planujemy rozszerzenie obszaru działalności, oraz zakresu świadczonych usług. Jest to konieczne ze względu na dynamiczny rozwój technologii informatycznych na świecie, powodujących wzrost zapotrzebowania na usługi internetowe.

Nasze Serwery

    To właśnie dzięki stabilności serwerów nasza firma cieszy się zaufaniem wśród swoich klientów, ponieważ największy nacisk kładziemy na jakość świadczonych usług. Jest to możliwe dzięki niezawodnym technologiom informatycznym, z których korzystają nasze serwery. Cały sprzęt monitorowany jest 24h na dobę przez wykwalifikowany personel, dlatego w razie wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości reakcja jest natychmiastowa.

    SerweryRadiowe.pl wyposażona jest w serwery o czterech procesorach Quad Core oraz pamięci operacyjnej przynajmniej 4 GB. Każdy z nich podłączony jest do osobnego łącza udostępnianego przez wielu niezależnych i niezawodnych providerów usług internetowych. Wszystkie urządzenia znajdują się w klimatyzowanych pomieszczeniach, które gwarantują stałą temperaturę oraz wilgotność powietrza. Zaopatrzone są także w układ podtrzymania zasilania UPS.

Bezpieczeństwo

    Bezpieczeństwo naszych partnerów i klientów jest realizowane poprzez odpowiednią politykę zabezpieczeń opartą o wykorzystanie firewalli, systemów szyfracji, systemów backup. Dodatkowo co 24 godziny wykonujemy kopie zapoasowe danych naszych partnerów i klientów, a następnie zapisujemy je na dysku niezależnego serwera.Btc payment, Płatność w bitcoin